Haşere Kontrolü

15.12.2020
281
Haşere Kontrolü

QFM İlaçlama her şeyden önce mevcut yasalara ve yönetmeliklere kesin bir uyum sağlayarak hizmetini sürdürür. Bu QFM İlaçlama müşterilerine sağladığı garantilerin en başında gelmektedir.

Pest kontrolde yani zararlıların kontrolünde entegre zararlı yönetimi – IPM stratejisi benimsenir. Başka bir ifade ile kimyasal preparatların kullanımı tek yöntemimiz değildir; diğer yöntemlerle birlikte kullanılır. Yaşam alanlarınıza, çalışma ortamınıza, ürün ve hammaddeler üzerine kimyasalların bulaşması ta en başından engellenir, en aza indirilir

Hizmet Özellikleri
 • Haşere sorununun tespit edilmesi.
 • Haşere sorununun ana kaynağın tespi edilmesi.
 • IPM Stratejisi ile en uygun çözüm yönteminin belirlenmesi.
Fotoğraf Galerisi

Sıkça Sorulanlar
Haşere Kontrol Hizmeti’nin Maliyeti Ne Kadar?

QFM İlaçlama ile haşere kontrolünüzün maliyeti, diğer faktörlerin yanı sıra, bölgenizde hangi haşerelerin bulunduğu ve evinizin büyüklüğü de dahil olmak üzere birkaç farklı şeye bağlı olacaktır. Neyse ki QFM İlaçlama’nın ilk incelemeleri ücretsizdir. Biz ortaya çıkıp size hiçbir ücret ödemeden mümkün olan en iyi haşere kontrolünü sağlayacak bir plan oluşturacağız.

QFM İlaçlama Ne İş Yapar?

QFM İlaçlama, 10+ yılı aşkın deneyime sahip bir haşere kontrol şirketidir. Dost canlısı, uzmanlık eğitimli yerel ilaçlama uzmanlarımız evinizi korumaya yardımcı olmak için buradalar ve haşere kontrol hizmetlerimiz yılın 365 günü hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Destek Ekibi
  Destek Ekibi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?